1905 GSYİAD’tan Galatasaray Daikin’e Ödül

By: galadmin

 

 

 

1905 Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği’nin gelenekselleşen “Galatasaray’da Yılın Sporcusu” ödül töreni Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da gerçekleşti.

Ödül töreninde, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek, Galatasaray Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Sarıkaya ve Ali Yüce, 1905 GSYİAD Başkanı Metin Öztürk, Başkan yardımcıları Ata Paşabeyoğlu ve Adil Pelister, Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Şükrü Yengil, Galatasaray Daikin Takım Menajeri Mehmet Berent Bayrakçı ile Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı oyuncularından Kaptan Nihan Güneyligil, Gamze Alikaya, Aslı Kalaç, Nur Sevil Aydınlar, Bihter Dumanoğlu ve en kıdemli Divan Üyesi Ali Fuat Diriker de hazır bulundu.

1905 GSYİAD’ın gelenekselleşen “Galatasaray’da Yılın Sporcusu” ödülü 2016 CEV Volleyball Cup’ta final oynayan Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı’na verildi.

Ödül töreninin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Dursun Özbek’in açıklamaları şu şekilde:

“GSYİAD her zaman Galatasaray’ın en büyük destekçilerinden. GSYİAD’ın geleneksel olarak yaptığı yılın sporcusu ödülüne bu yıl Galatasaray Daikin Bayan Voleybol Takımı layık görülmüş. Bu ödülün anlamı çok özel, gerçekten onlar da bu ödülü hak ettiler. Sporcularından çoğunun altyapıdan yetiştirilmiş bir takım Avrupa Kupası’nı kıl payı kaçırdı. Örnek bir mücadele sergilediler. Galatasaray’a verdikleri hizmetin ne kadar üst seviyede olduğunu gözlerimle gördüm. Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yüce’ye ve hocamıza teşekkür ediyorum. Takımımız Final grubunda mücadele ediyor, dörtlü finalde Türkiye şampiyonluğu için ter dökecekler.

Bu Galatasaray derbiye çok iyi hazırlandı. Futbolcuların üstlerine düşeni yapacaklardır. Yoğun güvenlik önlemi Türkiye bazında oluyor. Taraftarlarımızın da bunu dikkate alarak takımları için gelmelerini bekliyorum. Ertelenmiş bir derbi oynayacağız. Ben her şeyden evvel çok iyi bir havada geçeceğini düşünüyorum. Örnek bir derbi olmasını istiyorum. Maçın ehemmiyeti belli. Futbolcularıma başarılar diliyorum. Galatasaray’ın hak ettiği bir galibiyeti taraftarlarımıza hediye edeceğiz. Taraftarlarımızı da bekliyorum. Bizim için son derece önemli bir maça çıkacağız.”

 

GALATASARAY.COM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Loading...